Kivester OÜ on Tartus ja Tartumaal tegutsev puhastusteenuseid osutav ettevõte, mis alustas oma tegevust 2006. aastal. Oleme spetsialiseerunud eripuhastustööde teostamisele.

Meie teenusekasutajate hulgas on eraisikuid ja ettevõtjaid, projekte on nii suuri kui väikesi. Enamus meie klientidest on armsad püsikunded, keda oleme oma oskuste ja teadmistega aidanud juba mitmeid aastaid.

Visioon

Meie visiooniks on olla tunnustatud eripuhastustöid pakkuv ettevõte Tartus ja Tartumaal. Laienemissoove meil hetkel pole, naudime kindlal territooriumil hea kvaliteediga töö pakkumist, olles oma klientidele alati lähedal ja kättesaadav.

Põhiväärtused:

Kuigi väärtusi, mida hindame, on palju, siis toome alljärgnevalt välja kolm kõige olulisemat:

1. Kliendisuhted

Kliendid on meie jaoks esmatähtsad, kellega koostöös sünnib alati parim tulemus. Oleme oma klientidele tänulikud, et nad on meid valinud ning meie poole oma soovide ja muredega pöörduvad.

2. Professionaalsus

Rahulolevad püsikliendid tekivad ainult siis, kui inimesed tunnetavad, et nende teenusepakkuja on oma ala asjatundja ja teab, mida teeb. Sellepärast on professionaalsus nii klientidega suhtlemisel, tööde läbiviimisel ning üldisel asjaajamisel meie jaoks oluline.

3. Kvaliteet

Eripuhastustööd peavad olema tehtud kvaliteetselt. See on meie jaoks üks kolmest peamisest väärtusest, mida igapäevaselt oma tegemistes jälgime. Seepärast pöörame palju tähelepanu kasutatavatele puhastusvahenditele ja -seadmetele, parima tulemuse saavutamisele ja meeskonna pädevusele.